Wiosna przyjdzie i tak …

„Wiosna przyjdzie i tak … ” usłyszałam w piosence.

I dzisiaj przypomniałam sobie te słowa idąc w słońcu. Tak po prostu grzało moją twarz. Spoglądałam na chmury, które znaczyły ciekawie błękit nieba, a ja uśmiechałam się cały czas. Dzień zapowiadał się w całości pracowicie, a mnie zupełnie to nie przeszkadzało. Znowu odnajduję radość w prozaicznych czynnościach. W smaku porannej kawy i planowaniu dnia. W szykowaniu się do pracy czy w ubieraniu tenisówek, kiedy idę z moimi różowymi kijkami trenując nordick walking. W myciu okien czy porządkowaniu szafek. Nauka języka angielskiego to nie tylko radość, ale i śmiech z samej siebie  :mrgreen: . Plączący się język, ponieważ to moje pierwsze lekcje  :mrgreen: bawi mnie do łez. Uwielbiam wpadające pomysły do głowy, które staram się wcielać w życie. Każdy nowy projekt spódnicy czy innego elementu ubrania i próba jego realizacji to wyzwanie, to … radość  :lol: . Zdjęcia, które przenoszą mnie w inną krainę mojej percepcji. Znikanie w muzyce, która płynie w uszach i zauważanie tego, czego bez aparatu nie widzę.

Wiosna przyszła i tak … Nie zatarła wspomnień i tych dobrych i tych złych. Po prostu rozświetliła mrok, który mnie ostatnio pochłaniał. Zaczynam czuć zapach słońca, smak powietrza i kolor ciepła. I nic nie pomyliłam  :-P . Odnajduję nową siebie. Zmienioną, bo każde nowe doświadczenie nas zmienia. Ale nadal ciekawą, dobrą i inteligentną. Może trochę twardszą, może trochę mniej ufną i trochę bardziej introwertyczną, ale jednak fajną, dojrzałą kobietę. Wiosna przyszła i tak … Może nadjedzie też lato  :-)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>