I nagle stajesz się częścią …

I nagle stajesz się częścią. Idealnie dopasowaną częścią całości. Jak puzzel wielkiej rozsypanki. Czujesz, że przynależysz, że to Twoje miejsce. Ludzie, którzy Cię otaczają fascynują Cię jako indywidualne, skończone postacie.  :lol: Są piękni, pomimo niedoskonałości. Są idealni, pomimo wad. Zupełnie jak Ty. Są zwyczajni, co czyni ich wyjątkowymi. Inteligentni, rzutcy i z pasjami. Widzą więcej niż własny czubek nosa. Nie zawsze się z nimi zgadzasz, nie wszystkie poglądy popierasz. A jednak to miejsce Cię buduje, napędza. Bo masz z kim dyskutować, spierać się i zgadzać. Odkrywać nowe, poznawać od innej strony to, co już poznałaś. Często się śmiejesz, co pozwala Ci na rozluźnienie, na dystans do codzienności.

Jesteście różni. W różnym wieku, różnej płci, pochodzicie z różnych stron Polski, lubicie różną muzykę, Wasz światopogląd jest różny, różna wiara tkwi w Was. Ale Ciebie to ciekawi, Tobie daje poczucie dopasowania w różności. Masz szczęście … szczęście do ludzi, z którymi się przyjaźnisz, kolegujesz, pracujesz. I często stajesz się częścią …. Bo to już kolejny raz, kiedy czujesz się puzzlem. Takim małym kawałkiem świata, który teraz, dzisiaj jest Twój, Aniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>